SK EN

Info

Wellness Penzión Rosnička - bed & breakfast & wellness  v údolí medzi pohoriami Malá Fatra, Veľká Fatra, na sútoku riek Orava a Váh a na križovatke regiónov Liptov, Turiec a Orava.

Oddýchnite si v našom wellnesse po skvelej lyžovačke. Spoznajte jedinečné miesto na sútoku dvoch riek a jeden z najkrajších meandrov na Slovensku. Údolie, ktoré sa rozpína medzi troma pohoriami a troma regiónmi, vám umožní sa hocikedy rozhodnúť pre jeden z početných ski centier v okolí.

Relaxujte v našom vlastnom wellness s teplým bazénom 32*Celzia, fínskou saunou alebo vo fitness k dispozícii od 8:00 -21:00h iba pre Vás !

Ponúkame ubytovanie v izbách so sprchou a wc, reštauráciu,bar,kaviareň, biliard,stolný fotbal, internetové pripojenie v celom areáli - wifi free. V záhrade ponúkame kúpacie bio jazierko, grilovacie a opekacie posedenie, lezeckú stenu , ping-pong, lehátka na opaľovanie, detské ihrisko....

Raňajky podávame formou bufetu od 7.30h do 9.30h . Večere a polpenziu je možne si aj doobjednať na mieste alebo priamo pri rezervacii,  najesť sa dá aj v neďalekom motoreste Rieka s tradičnou Slovenskou kuchyňou.

Check in (nástup na ubytovanie)je po 14.00h do 20.00h a check out je do 10.00h. Mimo týchto hodín je potrebné sa dohodnúť dopredu +421 43 5898149, +421 948 308 002

V penzione je možné platiť platobnou kartou.