MENU

ZIMA

KAŽDÉ ROČNÉ OBDOBIE MÁ ČO PONÚKNUŤ

Ak neviete, kam ísť, s výberom vám pomôže aj personál na recepcii. Iba u nás nájdete až 4 skiparky dostupne do 20 km! Ponúkáme špeciálne balíčky SKI & AQUA & HB, v ktorých nájdete za bezkonkurenčnú cenu všetko.

Skipas, polpenziu aj vstup do nášho wellness centra - tomu sa proste nedá odolať! Takáto má byť zima a pritom je všetko tak blízko, ako doma. A ako doma sa budete aj cítiť. Ponúkame vám zopár tipov:

SKIPARK Ružomberok - 16km

"Zaujímavý traverzovitý svah a najdlhšia zjazdovka v regióne, mne osobne sa páči viac v letnej sezóne na bike na downhill :-D , v zime je to moja posledná voľba. Ak ale nie je sneh inde , odporúčam vrelo."

Viac informácií

ski park rožumberok

 

Skicentrum Malá Lučivná - 11 km

“Najbližšie stredisko k penziónu, avšak najnáročnejšia zjazdovka označená čiernou farbou, v spodnej časti je krátky vlek 500m vhodný pre detí a začiatočníkov. Nad sedačkou v prípade prevádzky sú ďalšie vleky kde sa dá ráno využiť menšia návštevnosť. Stav si treba dopredu overiť na webe, nie vždy je tam sneh."

Viac informácií

skicentrum malá lučivná

 

SKIPARK Kubínska Hoľa - 21 km

Perfektný svah pre rodiny, každý si tam nájde svoje, je najširší v regióne a aj pri veľkom počte lyžiarov sa netlačia na svahu kvôli jeho šírke . TOP stredisko a prvá voľba pre našich hostí.

Viac informácií

skipark kubínská hoľa

 

Skicentrum Martinské hole - 20 km

“Stredisko má najviac prírodného snehu a prakticky nepotrebuje zasnežovanie, pretože tu sneží proste najviac. Autom sa dá ísť do strediska nahor iba s reťazami a 4x4 a do určitej hodiny, a nadol zas až od 13 tej poobede. Krásny hrebeň na bežky, skialp a snowkite, určite treba vyskúšať, ale ráno si privstať." 

Viac informácií

 

skicentrum martinské hole

 

Skialp Malá Fatra

Nekonečné možnosti šlapať a najkrajšia hrebeňovka Mala Fatra, oddych na chate pod Chlebom a úžasné pohľady za pekného počasia- to nájdete iba u nás.Nezabudnite si zo sebou vziať okrem lavínovej výbavy aj plavky :-) 

Viac informácií

 

skialp malá fatra

 

Aquaparky

Aquaparky sú v prevádzke celý rok a sú dostupné autom i vlakom z našej 200m vzdialenej vlakovej stanice. Nachádzajú sa v mestách Dolný Kubín-AquaRelax- 16km, Liptovský Mikuláš - Tatralandia- 50km a v obci Bešeňová- 30km vzdialené od penziónu. 

Viac informácií

 

aquaparky